Álláshirdetés

images12 éve működő hangtechnikai vállalkozás kereskedelmi ügyintéző munkatársat keres budapesti, IV. kerületi munkahelyre.

jelentkezési határidő: 2016. 11. 21.

Feladatok:

  • rendelésfelvétel, számlázás, készlet nyilvántartás
  • kapcsolattartás partnerekkel
  • ajánlatok készítése
  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • aktív részvétel az értésekesítésben
  • árurendelés, áruátvétel, kiszállítás tervezése, szervezése
  • raktározási és leltározási tevékenységben való részvétel

Elvárások:

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • műszaki ismeretek, hangtechnikai jártasság előny
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • kisvállalati környezetben önálló munkavégzés
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó kommunkiációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Önéletrajzot nettó fizetési igény megjelölésével a t.csernus@bluesound.hu email címre várjuk.